pracodawcy

 

Jedną z naszych głównych zalet jest dostęp do bardzo szerokiego wachlarza sprawdzonych ofert. Przez 19 lat działalności i współpracy z organizacjami amerykańskimi nawiązaliśmy kontakt z kilkudziesięcioma pracodawcami w USA, którzy zatrudnili tysiące naszych Uczestników.
Staramy się, aby każdy Uczestnik, wybierający Opcję B, jak najwcześniej otrzymał wyczerpujące opisy i informacje o pracodawcach, a następnie wybrał najlepszą dla siebie ofertę i podpisał umowę.
BTC jako jedyne biuro na rynku programów "Work and Travel USA" oferuje różnorodne prace, w różnych branżach. Dla każdego znajdzie się interesująca oferta. Wybierając Opcję B macie pewność, że dostaniecie pracę - do Was należy jedynie przejście przez rozmowę i ustalenie warunków.
Zapoznaj się z naszą ofertą!

 

AKTUALNE OFERTY NA SEZON 2017

 Sukcesywnie uzupełniamy oferty, które otrzymujemy od naszych partnerów

 

ZACHĘCAMY DO PRZEŚLEDZENIA TAKŻE OFERT Z UBIEGŁEGO SEZONU (na dole)- WIĘKSZOŚĆ POWTÓRZY SIĘ, ale NA BIEŻĄCO BĘDĄ POJAWIAĆ SIĘ TEŻ NOWE!!

 

TARGI PRACY (face-to-face lub on-line) >>

LIFEGUARDS >>

 

W przypadku wyboru Opcji B nie ma możliwości dowolnej zmianu pracodawcy. Uczestnik może zmienić pracodawcę na warunkach określonych w dokumencie "Change of Employer Policy".